OFERTA BETI

  |   Oferta

BETI

Oferta firmy

Img

Firma "Transport Samochodowy BETI" działa od 2002 r. na rynku krajowym i zagranicznym.

Od tego czasu nieustannie się rozwija, zarówno pod względem doświadczenia całej kadry jak i technologii wyposażenia. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta. Dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia.

Dbamy o bezpieczeństwo, każdy towar jest ubezpieczony.Img
Img

Dostosowując się do rynku, kraje w których głównie pracujemy to Niemcy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Szwajcaria, Austria, Czechy. To oczywiście przykładowe kraje, jesteśmy elastyczni.

Jedną z najlepiej rozbudowanych dziedzin naszej firmy jest transport międzynarodowy. Możemy się tu pochwalić bogatym doświadczeniem całej kadry (spedytorów i kierowców), jak i najnowocześniejszym sprzętem, który z roku na rok jest modernizowany. Nasza konkurencyjność polega głównie na dużej palecie transportowanych ładunków. Dzięki inwestowaniu w najnowsze i najbezpieczniejsze dla towaru wyposażenie możemy dla Państwa przewozić ładunki neutralne jak i chłodnicze.

Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy oraz niezbędne ubezpieczenia.

- transport międzynarodowy: 500 000 EUR
- kabotaż na terenie Niemiec: 600 000 EUR na zdarzenie i 1 200 000 EUR na wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia
- kabotaż na pozostałe kraje UE: 300 000 EURImg
Img

Ubezpieczenie OC w ruchu krajowym to suma gwarancyjna na każde zdarzenie to 500 000 EUR.

W zakresie naszych usług znajdą Państwo również transport towarów na terytorium całej Polski. Oferta świadczonych przez nas usług jest bardzo rozbudowana. Posiadamy samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton, z możliwością jednorazowego załadunku do 33 euro-palet. Posiadamy również izotermy o ładowności 9 ton – 18 euro-palet działające w dystrybucji, każda wyposażona w windę oraz chłodnię o ładowności 9 ton-18 euro-palet, a także 22 ton – 33 euro-palet. Ponadto oferujemy usługi świadczone wywrotkami.

Wiemy, że ważny dla Państwa jest czas realizacji, dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej zrealizować powierzone nam zadanie.


Img